Wykrywanie żył wodnych pod domem

Wiele osób mówi o złym działaniu żył wodnych na ludzki organizm. Mówi się o tym dużo, ale warto podkreślić, że w żaden sposób nie zostało to naukowo udowodnione. Jednak tak naprawdę niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego czym tak naprawdę są owe żyły wodne. Żyły wodne znajdują się głęboko w ziemi i są niczym innym jak jakimiś ciekami.

Jak wykryć i scharakteryzować żyłę wodną? Co będzie nam do tego potrzebne i czy każdy może wykrywać żyły wodne? Niektórzy uważają, że nie wszyscy mogą to robić. Jednak niektórzy twierdzą, że może to zrobić każdy, kto ma jakiekolwiek pojęcie na ten temat. Do wykrywania żył wodnych będziemy potrzebować przede wszystkim różdżki radiestezyjnej lub wahadła. Przyrządy takie można wykonać samemu lub także kupić je w specjalistycznych sklepach.

Różdżkę należy zrobić z gałązki brzozy. Gałązka taka powinna być w kształcie litery Y. Nie można do tego celu użyć gałązki innego drzewa. Jeśli chodzi o wahadła to można je zrobić ze sznurka oraz z obrączki. Jeśli już zaopatrzyliśmy się w odpowiedni sprzęt to możemy przystąpić do działania.

W przypadku wahadła to kiedy będziemy badać obecność żyły wodnej to wahadło powinno oscylować. Jeśli tak się stanie to wówczas zadajemy pytanie czy natrafiliśmy na żyłę wodną jeśli wahadło zacznie się obracać w prawo to znaczy, że tak. W przypadku różdżki wszystko będzie opierało się na drganiach. Istnieje jednak wiele innych sposobów na wykrywanie żył wodnych. Można do tego celu wykorzystać na przykład słoik z wodą lub kredę.

Dodaj komentarz